Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC
  • Keukendagen
search
Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC Mexen Binox stalen spoelbak 2-kamerig 800 x 450 mm, goud HC - 6421802000-55HC
Index:
6421802000-55HC
Kleur:
Kleur - Goud - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Maat: 800x450x200 mm
Diepte van de kamer: 200 mm
Afmetingen van de kamer: 400x362 mm
Dikte van de randstaal: 3 mm
Dikte van het kamerstaal: 1 mm
Radius van de afgeronde hoeken van de kamer: R10
Diameter van de afvoer: Ø92 mm
Type: 2-kamerig
Soort: Inbouw, Onderbouw
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Goud
Oppervlak: Honingraat
Afwerking van de sifon: Goud
Overloopopening: Ja
Kraanopening: Nee
Handmatige sifon met afvalmandje en stop
Extra afdekking voor de afvoer
Verborgen overloopopening
Geluidsisolerende matten voor de spoelbak
Bestand tegen stoten, krassen en verkleuring
Bestand tegen hoge temperaturen en thermische schokken
Oppervlak vergemakkelijkt schoonmaak
Langere zijde
800 mm
Kortere zijde
450 mm
Schrijf ons
19,99%