Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC
  • Keukendagen
search
Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamer 780 x 450 mm, goud HC - 6441782000-55HC
Roestvrij staal AISI 304 Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Krasbestendigheid Krasbestendigheid
Index:
6441782000-55HC
Kleur:
Kleur - Goud - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Grootte: 780x450x200 mm
Diepte van de kom: 200 mm
Afmetingen van de kom: 400x352,5 mm (groter), 352,5x350 mm (kleiner)
Dikte van de stalen rand: 3 mm
Dikte van het staal van de kom: 1 mm
Hoekradius van de hoeken van de kom: R10
Afvoordiameter: Ø92 mm
Type: 2-kamer
Type: Ingebouwd in het werkblad
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Goud
Oppervlak: Honingraat
Afwerking van de sifon: Goud
Overloopopening: Ja
Kraanopening: Ja
Handmatige sifonset met afvalmandje en stop
Extra afdekplaat voor de afvoer
Verborgen overloopopening
Geluidsdempende matten voor de gootsteen
Weerstand tegen schokken, krassen en verkleuring
Bestand tegen hoge temperaturen en thermische schokken
Onderhoudsvriendelijk oppervlak
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean
Krasbestendigheid
Vlekbestendigheid
Hittebestendigheid
Geluidsabsorberende matten gootsteen
Verborgen overloopgat
2 jaar garantie
Serie
Langere zijde
780 mm
Kortere zijde
450 mm
Kleur
Oppervlakte
Honingraat
Type
Vorm
Rechthoekig
Montage-sterkte
Universeel
Sifon inbegrepen
Ja
Aantal kamers
Openingen
1
Afdruiprek
Zonder afdruiprek
Overschrijving
Ja
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,99%