Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC
  • Keukendagen
search
Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin stalen spoelbak met 2 compartimenten 780 x 450 mm, koper HC - 6441782000-65HC
Index:
6441782000-65HC
Kleur:
Kleur - Koper - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Afmeting: 780x450x200 mm
Diepte van het compartiment: 200 mm
Afmetingen compartiment: 400x352,5 mm (groter), 352,5x350 mm (kleiner)
Randstaaldikte: 3 mm
Staal dikte compartiment: 1 mm
Hoekstraal compartiment: R10
Afvoerdiameter: Ø92 mm
Type: 2-compartiment
Soort: Inbouw
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Koper
Oppervlak: Honingraat
Sifonafwerking: Koper
Overloopgat: Ja
Kraangat: Ja
Manuele sifon inclusief afvalkorf en plug
Extra afdekplaat voor de afvoer
Verborgen overloopgat
Geluidsisolerende matten voor de spoelbak
Bestand tegen impact, krassen en verkleuring
Hitte- en thermoshokbestendig
Gemakkelijk te reinigen oppervlak
Langere zijde
780 mm
Kortere zijde
450 mm
Schrijf ons
19,99%