Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC
  • Keukendagen
search
Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin stalen gootsteen 2-kamerig 780 x 450 mm, zwart HC - 6441782000-70HC
Index:
6441782000-70HC
Kleur:
Kleur - Zwart - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Grootte: 780x450x200 mm
Diepte van de kamer: 200 mm
Afmetingen van de kamer: 400x352,5 mm (groter), 352,5x350 mm (kleiner)
Dikte van het stalen rand: 3 mm
Dikte van het stalen kamer: 1 mm
Radius van de hoeken van de kamer: R10
Diameter van de afvoer: Ø92 mm
Type: 2-kamerig
Type: Ingebouwd in het aanrecht
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Zwart
Oppervlak: Honingraat
Afwerking van de sifon: Zwart
Overloopopening: Ja
Kraangat: Ja
Handmatige sifon inclusief mandje voor afval en stop
Extra afdekkap voor afvoer
Verborgen overloopgat
Geluidsdempende matten voor de gootsteen
Bestand tegen stoten, krassen en verkleuringen
Bestand tegen hoge temperaturen en thermische shock
Oppervlak dat het schoonmaken vergemakkelijkt
Langere zijde
780 mm
Kortere zijde
450 mm
Schrijf ons
19,99%