Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
  • Keukendagen
search
Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin stalen spoelbak 2-kamer 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
Roestvrij staal AISI 304 Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Krasbestendigheid Krasbestendigheid
Index:
6441782000-01HC
Kleur:
Kleur - Inox - ()
Oppervlakte - Honingraat - ()
Productspecificatie:
Afmeting: 780x450x200 mm
Diepte van de kamer: 200 mm
Afmetingen van de kamer: 400x352,5 mm (groter), 352,5x350 mm (kleiner)
Dikte van het stalen rand: 3 mm
Dikte van het stalen kamer: 1 mm
Radius van de hoekafrondingen van de kamer: R10
Afvoergrootte: Ø92 mm
Type: 2-kamer
Type: Ingebouwd in het aanrecht
Materiaal: Roestvrij staal AISI 304
Kleur: Inox
Oppervlak: Honingraat
Afwerking sifon: Inox
Overloopgat: Ja
Kraanopening: Ja
Handmatige sifon met afvalmandje en stop inbegrepen
Extra afdekking voor de afvoer
Verborgen overloopgat
Geluidsisolatiemat voor de spoelbak
Bestand tegen stoten, krassen en verkleuringen
Weerstand tegen hoge temperaturen en thermische schokken
Oppervlak vergemakkelijkt schoonmaken
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
Roestvrij staal AISI 304
PerfectClean
Krasbestendigheid
Vlekbestendigheid
Hittebestendigheid
Geluidsabsorberende matten gootsteen
Verborgen overloopgat
2 jaar garantie
Serie
Langere zijde
780 mm
Kortere zijde
450 mm
Kleur
Oppervlakte
Honingraat
Type
Vorm
Rechthoekig
Montage-sterkte
Universeel
Sifon inbegrepen
Ja
Aantal kamers
Openingen
1
Afdruiprek
Zonder afdruiprek
Overschrijving
Ja
Gebruikershandleiding
Veiligheidsinformatie
Garantiebepalingen
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
20%