Mexen Palmdale vinyl panelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1327-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale vinyl panelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1327-1227-187-255-4V1-01 Mexen Palmdale vinyl panelen 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4 V-voeg, Eik - F1327-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Installatie met lijm Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
Lengte:
1227 mm
Breedte:
187 mm
Dikte:
2,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Plank - ()
Monster - Nee - ()
Mexen Palmdale vinylpanelen bieden een uitstekende keuze voor elke interieurstijl. Met de afmetingen van 1227 mm lengte en 187 mm breedte passen ze perfect in iedere ruimte. De panelen hebben een dikte van 2,5 mm en een slijtlaag van 0,55 mm, wat bijdraagt aan de duurzaamheid en slijtvastheid van klasse AC4. Geschikt voor intensief gebruik met gebruiksklasse 32, deze panelen zijn ideaal voor woonkamers of commerciële ruimtes. Ze worden geleverd in een verpakking van 12 stuks met een totaal van 2,75 m² per pak. De eikenstructuur zorgt voor een natuurlijke uitstraling, terwijl de 4-zijdige V-groef een elegante afwerking biedt. Dankzij de waterdichtheid van 100% en de antislipklasse DS zijn ze ook geschikt voor vochtige omgevingen. Het geïntegreerde PVC-onderlaag garandeert eenvoudige montage met lijm. Bovendien zijn ze compatibel met vloerverwarming en bieden ze een antistatische bescherming tot ≤ 2kV. Met een thermische geleidbaarheid van 0,087 W/mK blijven ze efficiënt in energieverbruik. Mexen Palmdale panelen zijn resistent tegen krassen en schade, en eenvoudig schoon te maken.
Productspecificatie:
Lengte: 1227 mm
Breedte: 187 mm
Dikte: 2,5 mm
Dikte van de slijtlaag: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks in een pakket: 12
Aantal m² per pakket: 2,75
Structuur: Eik
Materiaal: Kunststof
Installatiemethode: Met lijm
Anti-slip klasse: DS
Thermische geleidbaarheid: 0,087 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-voeg
Geïntegreerde PVC onderlaag
Waterdichtheid - 100%
Oppervlak dat het schoonmaken van vuil vergemakkelijkt
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met vloerverwarming op lage temperatuur
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
LVT
Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde ondervloer
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
20 jaar garantie
Serie
Lengte
1227 mm
Breedte
187 mm
Dikte
2,5 mm
Patroon
Materiaal
Kunststof
Montagewijze
Met lijm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
12
Aantal m² in een pakket
2,75
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,78%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
2.7533 m2
Totaal: 1 - stukken: 12
LVT LVT
Index:
F1327-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm