Mexen Palmdale vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4V-Voeg, Eik - F1480-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Palmdale  vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4V-Voeg, Eik - F1480-0570-095-255-4V1-01 Mexen Palmdale  vinylpanelen visgraat 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, PVC onderlaag, 4V-Voeg, Eik - F1480-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Installatie met lijm Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4 Slijtageklasse: AC4
Index:
F1480-0570-095-255-4V1-01
Lengte:
570 mm
Breedte:
95 mm
Dikte:
2,5 mm
Structuur:
Eik
Patroon - Visgraat - ()
Monster - Nee - ()
Mexen Palmdale panele winylowe jodełka zijn de perfecte keuze voor een stijlvol en duurzaam interieur. Met een lengte van 570 mm en breedte van 95 mm bieden deze vloeren een verfijnde uitstraling. De dikte van 2,5 mm, waaronder een slijtage laag van 0,55 mm, zorgt voor uitstekende duurzaamheid en een slijtvastheidsklasse van AC4. Ze zijn ideaal voor gebruik in commerciële ruimtes dankzij hun gebruiksklasse 32. De structuur is met een eiken afwerking en de installatie is eenvoudig met lijm. Mexen Palmdale panelen hebben een 4-zijdige V-Fuga en geïntegreerd PVC-onderlaag voor extra comfort en stabiliteit. Ze zijn waterdicht, gemakkelijk schoon te maken, antislip (klasse DS), en bieden thermische geleiding met een waarde van 0,087 W/mK. Geschikt voor vloerverwarming en beschadigingsbestendig, geven ze elke ruimte een moderne look.
Productspecificatie:
Lengte: 570 mm
Breedte: 95 mm
Dikte: 2,5 mm
Slijtlaagdikte: 0,55 mm
Slijtvastheidsklasse: AC4
Gebruiksklasse: 32
Aantal stuks per pak: 26 (13 links en 13 rechts)
Aantal m² per pak: 1,40
Structuur: Eik
Materiaal: Kunststof
Montagemethode: Lijmen
Anti-slipklasse: DS
Warmtegeleidbaarheid: 0,087 W/mK
Antistatisch ≤ 2kV
4-zijdige V-Voeg
Geïntegreerde PVC onderlaag
Waterdichtheid - 100%
Vuilbestendige oppervlakte
Bestand tegen mechanische schade en krassen
Compatibiliteit met lage temperatuur vloerverwarming
Innovatieve oplossingen die in dit product worden gebruikt
LVT
Installatie met lijm
Slijtageklasse: AC4
Klasse openbare bruikbaarheid: 32
Geïntegreerde ondervloer
Waterdicht
Zacht en aangenaam om aan te raken
Houtstructuur
Perfecte akoestiek van het interieur
Duurzaam
Brandwerend
Antislip
V-voeg
Geschikt voor vloerverwarming
Vlekbestendig
Antistatisch
20 jaar garantie
Serie
Lengte
570 mm
Breedte
95 mm
Dikte
2,5 mm
Patroon
Materiaal
Kunststof
Montagewijze
Met lijm
Dikte van de slijtlaag
0,55 mm
Aantal stuks per verpakking
26
Aantal m² in een pakket
1,40
V-Groef
Structuur
Eik
Tint
Natuurlijk
Monster
Nee
Gebruiksaanwijzing
Veiligheidsinformatie
Garantievoorwaarden
Producent
Heb je het antwoord niet gevonden?
Schrijf ons
19,96%
De laagste prijs van de laatste 30 dagen
Vloeroppervlak
m2
+10% bezorging
1.4079 m2
Totaal: 1 - stukken: 26
LVT LVT
Index:
F1480-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm